O NAS

Marta Szczepańska
co-founder & interior designer at MAP

Paulina Szeroczyńska
co-founder & interior designer at MAP

Minimalistyczne w formie,
bogate w doświadczenia.

MAP to warszawska pracownia projektowania wnętrz stworzona przez artystyczny duet przedsiębiorczyń Martę Szczepańską i Paulinę Szeroczyńską – absolwentki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

Pracując razem przez ponad dekadę nad projektami w Polsce i Europie, badają różnice między podejściem do projektowania wnętrz w krajach takich jak Niemcy, Holandia, Francja i Czechy.

Ich celem jest zapewnienie wysokiej jakości ponadczasowej architektury i wzornictwa oraz przyjemne doświadczenia dla klientów.

„W świadomy i kompleksowy sposób wspieramy naszych klientów na każdym etapie procesu: od pracy nad koncepcją, poprzez dostarczenie rysunków technicznych, po dobór odpowiedniego zestawu materiałów, produktów, zespołu wykonawców i rzemieślników.
Kładziemy duży nacisk na badania funkcji, ergonomię i potrzeby naszych klientów – dlatego każdy z naszych projektów różni się podejściem do kolorystyki i gamy materiałów.”

Ich działania łączy spokój, minimalizm i ciepło zamknięte w przestrzeniach co bardzo kontrastuje z dynamicznym charakterem dziedziny usług jakimi się zajmują.

„Pośrodku. Między klientem a konstruktorami. Między brudem, kurzem a efektem końcowym. Między wyobraźnią a realizacją. To domena projektanta wnętrz”.